Bora Öztoprak ile Sadece 90lar

Bora Öztoprak Kimdir?

 Bora Öztoprak’ın müzik yeteneğini ilk keşfeden babası olmuştur. Bunun sonrasında sanatçı, piyano dersi almaya başlamıştır. Lise yıllarında yakın bir arkadaşının gitar dersi almasıyla birlikte müziğe ilgisi tekrar başlamış ve kendi kendine besteler yapmıştır. 16 yaşında Saadet Restaurant  bugünkü adıyla Tike Kebapçısı olan mekanda sahne almaya başlamıştır. Albümleri Sıra Bize De Gelecek, Bu Şehir, Başıma Bela mısın?, Bence, Tam Karşındayım, Çetrefilli Yollar ve son olarak da Kasım 2013‘de çıkardığı Büyüdü albümüdür.

 Bora Öztoprak“Sadece 90’lar” sloganyla 15 Ocak Çarşamba günü IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde tüm müzikseverleri ağırlamayı planlıyor. 90lar ruhunu yine yeni yeniden yaşamak için siz de acele edin.

Bilet Fiyatları: 50 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

-Kapı 21:00’da açılacaktır.

-Etkinlik 22:30’da başlayacaktır.

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler

IF Performance Hall Ataşehir Nedir?

IF Performance Hall; kaliteli, özgün iç mekân tasarımı ile ilk olarak Ankara’ da fark yaratmış bir projedir. “Gönül Adamları” tarafından 2005 yılında Ankara’ya özgün, yeni bir eğlence kültürü hedef alınarak oluşturulmuştur. “Müzik her şeyden önce bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır” sloganıyla hareket eden Gönül Adamları, yeni eğlence biçimini yaratmayı hedefliyor. Ayrıca Gönül Adamları’nın arkasında ne bir yüz, ne de kemiklerden oluşan bir vücut var; Gönül Adamları’nın arkasında “Fikir” var. Diyerek paranın veya rütbenin değil inandığın düşüncenin gerçekten seni sen yapabileceğini de bir kez daha kanıtlamış oluyor.

IF Performance Hall Ataşehir Nerededir?

Barbaros Mah. Mor Zambak Sok. No:9A/9 Bulvar 216 AVM

ATAŞEHIR / İstanbul

Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar:

Mimar Sinan Camii – Ataşehir 83 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.

Mimar Sinan Camii 92 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.

Cumhuriyet Parkı – Ataşehir 165 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Metro Hatları: M4.

Otobüs Hatları10A1313AB16M8A. Minibüs / Dolmuş Hatları:TAKSIM – ATAŞEHIRÜSKÜDAR – ATAŞEHIR

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı