Bülent Ortaçgil & Jehan Barbur Sevgililer Günü Özel

Bülent Ortaçgil & Jehan Barbur Sevgililer günü özel konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Birbirinden değerli bu iki sanatçının aynı saneyi paylaşacağı geceyi kaçırmamak için sen de çabuk hareket etmeye bak…

Bilet Fiyatları: Ayakta – 88.00 TL

Biletler aşağıdaki linkte.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZSK15/TURKIYE/tr

Bülent Ortaçgil & Jehan Barbur Sevgililer günü özel gibi bir çok etkinliğe göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Jehan Barbur Kimdir?

Jehan İstiklal Barbur, Hıristiyan Arap asıllı Türk şarkıcı ve yazardır. Ailesi iç savaş sebebiyle Lübnan’dan İskenderun’a göç etmiştir. Sanat hayatına ilk olarak farklı gruplarda pop, caz türünden repertuvarlarla vokalist olarak başladı. Sonrasında Cesaretin Var mı Aşka, Gece Sesleri, Çılgın Dershane, Tövbeler Tövbesi, Adını Feriha Koydum, Kül ve Ateş, İffet, Güz Sancısı gibi birçok dizi sinema müziğinin sözlerini yazdı ve söyledi. Bülent Ortaçgille tanıştıktan sonra ilk albümü olan “Uyan” ı çıkardı.  Ayrıca ‘Covert Affairs’ dizisinde şarkı performansıyla adından sıklıkla söz ettirmiştir. Sonrasında “Şems! Unutma!” oyununun müziklerini bestelemiştir. Bu oyun, 11. Direklerarası Tiyatro Seyirci Ödülleri kapsamında ‘En İyi Özgün Müzik’ dalında birincilik ödülüne layık görülmüştür.

 Ümit Ünal’ın yazıp yönettiği ‘Nar’ adlı filmde seslendirdiği “Nar Taneleri’’ adlı şarkı ile “En İyi film şarkısı” dalında ödülü Selim Demirdelen ile paylaşmıştır.Edebiyat dergilerine de yazılar yazan sanatçı, hala OT DERGİ için yazılar yazmayı sürdürmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Kapı açılış saati 20:00, konser saati 22:00’dır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

IF Performance Hall Beşiktaş Nerde?

Cihannüma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No:26 Beşiktaş (BKM Karşı Sokağı)

BEŞİKTAŞ / İstanbul

IF Performance Hall Beşiktaş Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar: Beşiktaş Meydan – Beşiktaş 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Beşiktaş B.Üniversite – Beşiktaş 252 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Metro Hatları: M2.

Otobüs Hatları: 129T, 29C, 29D.Minibüs / Dolmuş Hatları: BOSTANCI – TAKSİM, KADIKÖY – TAKSİM

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı