CEZA SAHNESİNDE BULUŞURUZ

Ceza Kimdir?

1996 yılında kurduğu ilk grubu “U.C.S“nin ardından, 1998 yılında Tarık Gamert (Dr. Fuchs) ve “Nefret” grubunu kurdu. Tunç Dindaş‘ın projesi olan “Yeraltı Operasyonu” adlı albümde yer aldı ve rap dünyasından büyük ilgi gördü. Dr. Fuchs‘un askere gitmesi ile birlikte çalışmalarına solo olarak devam eden Ceza, “Med-Cezir” albümünü çıkardı. 2004 yılının Ağustos ayında “Rapstar” albümünü çıkaran Ceza, “Yerli Plaka” albümüyle de büyük bir başarı yakaladı.  MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde, En İyi Türk Şarkıcısı ödülünü alarak bir ilke imza attı.

Rap müziğin usta ismi Ceza, 17 Ocak’ta Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşuyor. Mekanın sahibi geri gelirken senin hala bunları okuyup bilet almaman olmaz. Hadi o zaman Ceza sahnesinde buluşuyoruz.

Bilet Fiyatları: Genel Giriş – 68.00 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte yaş sınırı yoktur.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Pdf bilet uygulaması vardır, biletinizi yazdırmayı unutmayınız.

– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Boyner Kurumsal İndirimi kampanyasından yararlanmak için Boyner Marmara Forum magazasından indirim kodu alabilirsiniz.

– Etkinlikte kadın – erkek katılımcı dengesine dikkat edilmektedir.

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZPP04/ISTANBUL/tr

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler

Hayal Kahvesi Aqua Florya Nedir?

1992 senesinden günümüze kadar “canlı performans” denildiğinde akla gelen ilk mekân olarak karşımıza çıkan Hayal Kahvesi, kaliteli müziğin de adresi olarak biliniyor. Sunulan müzik ziyafetini sadece hafta sonlarıyla sınırlandırmayan Hayal Kahvesi, birbirinden başarılı sanatçı ve müzik gruplarını ağırlayarak gelen konuklara eşsiz bir müzik dinletisi sunma fırsatı buluyor. Florya’da bulunan şubesiyle İstanbullu müzik severler tarafından en bilinen mekânlardan biri haline gelmiştir.

Hayal Kahvesi Aqua Florya Nerde?

Yeşilköy Halkalı Cd.Şenlikköy Mahallesi, 34153

FLORYA / İstanbul

Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar:

Florya / Florya Yönü 639 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

İstanbul Akvaryum 1 / Eminönü Yönü 997 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Tren Hatları: MARMARAY.

Otobüs Hatları: BN1BN3.

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı