HALUK LEVENT AQUA SAHNESİNDE SİZİ BEKLİYOR

Haluk Levent Kimdir?

 Haluk Levent Türk Rock müziğin en sevilen ve başarılı isimlerinden biridir. “Yollarda” adlı ilk albümü yaklaşık iki yüz bin satmıştır. Sonrasında ise “Bir Gece Vakti” ve “Arkadaş” adlı albümlerini yayınladı. Anadolu Rock müziğin örneklerinden olan ”Arkadaş” adlı albümü için “Bu albümle dünya standartlarını yakaladım” demektedir. Bir ticari dava yüzünden 9 ay hapiste kaldı. Bu sure zarfında ise ilk kitabı olan “Kedi Köprüsü”nü yayınlandı. Cezaevinden çıktıktan sonra “Yine Ayrılık” albümünü çıkarttı. Sanatçı, “Sevenler Ağlarmış”, “Elfida” gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra yaptığı yardımlarla da adından bahsettiriyor.

Haluk Levent, 25 Ocak’ta Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde sizleri muhteşem bir müzik ziyafeti için bekliyor.

Bilet Fiyatları: Kat.1 İkramlı Bistro (6 Kişilik) – 1800.00 TL

Kat.2 İkramlı Bistro (5 Kişilik) – 1500.00 TL

Kat.3 İkramlı Bistro (4 Kişilik) – 1200.00 TL

Kat.4 İkramlı Bistro (3 Kişilik) – 900.00 TL

Kat.5 İkramlı Bistro (2 Kişilik) – 600.00 TL

Genel Giriş – 113.00 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Pdf bilet uygulaması vardır, biletinizi yazdırmayı unutmayınız.

– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

– Bistro bileti alanların rezervasyon ve detaylı bilgi için 0532 452 01 02-04 / 0212 662 02 04 numaralı telefonları aramaları gerekmektedir.

– Bistro biletler sadece web sitesi üzerinden satılmaktadır.

– Boyner Kurumsal İndirimi kampanyasından yararlanmak için Boyner Marmara Forum magazasından indirim kodu alabilirsiniz.

“Hayal Kahvesi’ nin düzenlediği etkinliklerin biletleri, hiçbir ticari iş veya faaliyet için kullanılamaz. Satın alınan bilet, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez. Satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz. Hayal Kahvesi ‘ne sponsor olan kuruluşların yapacağı kampanya ve promosyonlar, Hayal Kahvesi’ nin iznine tabidir.”

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZPP01/ISTANBUL/tr

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler

Hayal Kahvesi Aqua Florya Nedir?

1992 senesinden günümüze kadar “canlı performans” denildiğinde akla gelen ilk mekân olarak karşımıza çıkan Hayal Kahvesi, kaliteli müziğin de adresi olarak biliniyor. Sunulan müzik ziyafetini sadece hafta sonlarıyla sınırlandırmayan Hayal Kahvesi, birbirinden başarılı sanatçı ve müzik gruplarını ağırlayarak gelen konuklara eşsiz bir müzik dinletisi sunma fırsatı buluyor. Florya’da bulunan şubesiyle İstanbullu müzik severler tarafından en bilinen mekânlardan biri haline gelmiştir.

Hayal Kahvesi Aqua Florya Nerde?

Yeşilköy Halkalı Cd.Şenlikköy Mahallesi, 34153

FLORYA / İstanbul

Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar:

Florya / Florya Yönü 639 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

İstanbul Akvaryum 1 / Eminönü Yönü 997 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Tren Hatları: MARMARAY.

Otobüs Hatları: BN1BN3.

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı