MANUŞ BABA SEVENLERİNİ AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR

Manuş Baba Kimdir?

Manuş Baba, gerçek adıyla Mustafa Özkan çıkardığı albümlerle dikkatleri üzerine çekti. İsminde yer alan Manuş; küçük, güzel çocuk anlamına gelmektedir ve anneannesinin kendisine seslenmesiyle bu adı almıştır. ”Baba” ise bebekken ağzından çıkan ilk kelimedir. Mustafa Özkan’ı, Manuş Baba yapan bu iki kelime onun deyimiyle kişiliğinin oluşmasında büyük bir etkiye sahiptir. 2016’nın başlarında “Albümsüz Türkiye Turnesi” kapsamında birçok şehirde dinleyenleriyle buluşan sanatçı, “Birbirimize İyi Gelelim” diyerek sevginin gücüne dikkat çekti. Bu gücün paylaşıldıkça arttığının farkında olan müzik adamı Mask Beach’de sahne alıp sevenleriyle bir araya gelecek.

Manuş Baba, 17 Ocak’ta IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde sevenleriyle buluşmayı planlıyor. Kendine has tavrı ve sesi olan sanatçının bu güzel anına sen de tanıklık etmek istiyorsan hemen yerini ayırt.

Bilet Fiyatları: Ayakta – 69.00 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Kapı açılış saati 20:00, konser saati 22:00’dir.
– Organizatör firma, mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/YEBFM/TURKIYE/tr

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayın.

İyi eğlenceler

IF Performance Hall Nedir?

IF Performance Hall; kaliteli, özgün iç mekân tasarımı ile ilk olarak Ankara’ da fark yaratmış bir projedir. “Gönül Adamları” tarafından 2005 yılında Ankara’ya özgün, yeni bir eğlence kültürü hedef alınarak oluşturulmuştur. “Müzik her şeyden önce bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır” sloganıyla hareket eden Gönül Adamları, yeni eğlence biçimini yaratmayı hedefliyor. Ayrıca Gönül Adamları’nın arkasında ne bir yüz, ne de kemiklerden oluşan bir vücut var; Gönül Adamları’nın arkasında “Fikir” var. Diyerek paranın veya rütbenin değil inandığın düşüncenin gerçekten seni sen yapabileceğini de bir kez daha kanıtlamış oluyor.

IF Performance Hall Beşiktaş Nerde?

Cihannüma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No:26 Beşiktaş (BKM Karşı Sokağı)

BEŞİKTAŞ / İstanbul

IF Performance Hall Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar: Beşiktaş Meydan – Beşiktaş 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Beşiktaş B.Üniversite – Beşiktaş 252 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Metro Hatları: M2.

Otobüs Hatları: 129T, 29C, 29D.

Minibüs / Dolmuş Hatları: BOSTANCI – TAKSİM, KADIKÖY – TAKSİM

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı