Şanışer ft Sokrat St Beşiktaş Sahnesinde

Sokrat St. Kimdir?

Asıl adı Samet Gönüllü olan sanatçı rap müziğe şiir yazarak başlamıştır. Bir süre Rap ve Rock müzik vokalistliği yapan Sokrat St sonrasında Cumali Efrah ve Kamufle isimli rap sanatçılarıyla Dikkat Records  adlı grubu kurmuştur. Yaptığı şarkılarla adını underground rap dünyasında duyurmayı başarmıştır. ”Kara Suratlarla Şiirler Arası Yolculuk” isimli albümü internet üzerinden 30 bin kez indirilmiştir. Şimdilerde ‘Susamam’ adlı şarkının ‘Eğitim ve İntihar’ kısmını seslendirmektedir.

Şanışer Kimdir?

Türkiye’deki rap müziğinde en eski isimlerden birisi olarak bilinen Şanışer’in gerçek adı Sarp Palaur’dur. Bugüne kadar Otuzuncu Gün, Açık Ve Net, LUDOVICO II isimli üç albüm çıkarmıştır.  Dijital platformlarda en çok dinlenen rapçilerden biridir.

Türk Rap müziğin iki önemli ismi Şanışer ft. Sokrat St., 15 Ocak Çarşamba IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde sizlerle.

Bilet Fiyatları:  44.00 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Kapı açılış saati : 20:00
– Konser saati : 22:00

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZNQ04/ANKARA/tr

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayın.

İyi eğlenceler

IF Performance Hall Nedir?

IF Performance Hall; kaliteli, özgün iç mekân tasarımı ile ilk olarak Ankara’ da fark yaratmış bir projedir. “Gönül Adamları” tarafından 2005 yılında Ankara’ya özgün, yeni bir eğlence kültürü hedef alınarak oluşturulmuştur. “Müzik her şeyden önce bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır” sloganıyla hareket eden Gönül Adamları, yeni eğlence biçimini yaratmayı hedefliyor. Ayrıca Gönül Adamları’nın arkasında ne bir yüz, ne de kemiklerden oluşan bir vücut var; Gönül Adamları’nın arkasında “Fikir” var. Diyerek paranın veya rütbenin değil inandığın düşüncenin gerçekten seni sen yapabileceğini de bir kez daha kanıtlamış oluyor.

IF Performance Hall Beşiktaş Nerde?

Cihannüma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No:26 Beşiktaş (BKM Karşı Sokağı)

BEŞİKTAŞ / İstanbul

IF Performance Hall Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar: Beşiktaş Meydan – Beşiktaş 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Beşiktaş B.Üniversite – Beşiktaş 252 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Metro Hatları: M2.

Otobüs Hatları: 129T, 29C, 29D.Minibüs / Dolmuş Hatları: BOSTANCI – TAKSİM, KADIKÖY – TAKSİM

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı