Şebnem Ferah Dorock XL Sahnesi’nde

Güçlü sesiyle yer yerinden oynayacak. Şebnem Ferah 14 Şubat’ta Dorock XL Kadıköy sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Siz de Türkiye’nin en iyi seslerinden birini canlı olarak dinlemek için hemen yerimi ayırt.

Bilet Fiyatları: Ayakta – 90.00 TL

Biletler aşağıdaki linkte.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZWL23/ISTANBUL/tr

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler…

Şebnem Ferah Kimdir?

Şebnem Ferah küçüklüğünden beri müzik aletleriyle iç içe büyümüştür. İlkokulda mandolin ve solfej dersleri almaya başlayan Ferah, okul orkestrasında da solistlik yaptı. Amatör gruplarda şarkıcılık yaparken Özlem Tekin ile tanışır ve onu “Volvox” gurubuna dahil eder. Ancak bir süre “Volvox” grup üyelerinin şehir değiştirmesi nedeniyle dağılma aşamasına gelir. SAnatçının gitar çalarak vokal yaptığı bir demo,TRT’deki “Kokteyl” programında yayınlanır. Bunun sonrasında programı izleyen Sezen Aksu, Şebnem Ferah’ı bulmaya çalışır. Bir süre sonra ablası hastalanır ve onun başucunda beklerken “Deli Kızım Uyan” şarkısını yazar. Ablasının hastalığının uzun sürmesi ailesini çok üzmüştür. Sanatçı bu hüzünlü atmosfer ortamı içerisinde “Artık Kısa Cümleler Kuruyorum” isimli, melankoli ve hüzün dolu albümünü çıkarır. “Kadınım” isimli şarkıyla hatırlayacaktır onu. Yaşanılan sıkıntıların ardından 2001 tarihinde üçüncü albümü “Perdeler”i çıkarır. Sanatçının kendi ifadesine göre, bu sıkıntılı günleri atlatmak için müziğe tutunmuştur. Şebnem Ferah, Türk müziğinin en güçlü kadın vokalistlerinden biridir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçükler kesinlikle mekana alınmayacaktır.
– 18 Yaşından küçük olupta, bilet alan katılımcıların; en geç konser günü saat 18:00’e kadar biletlerini Biletix satış noktalarına iade etmeleri gerekmektedir, daha sonra kesinlikle iade yapılmayacaktır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Kapı açılış saati 20:00, konser saati 22:30’dur.
– Organizatör firma, mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.
– Misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, mekan girişinde erkek / kadın oranına dikkat edilecek ve gerektiğinde bilet iadesi yapılacaktır. Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur.

DOROCK XL NEDİR?

İstanbul’un en büyük kapalı canlı müzik sahnelerinden birine sahip olan mekân, Dorock Stage, Dorock Cafe & Bistro ve Dorock Baze olarak ayrılacak mekânda herkes kendine göre bir şeyler buluyor. Taksim ve Beşiktaş’taki mekânlardan sıkılanlar için yeni bir nefes niteliği taşıyan Dorock XL, birbirinden özel sanatçıları misafir etmeyi amaçlıyor.

Dorock XL Kadıköy Nerede?

Neşet Ömer Sokak, 34710

KADIKÖY / İstanbul

Dorock XL Kadıköy’e Nasıl Gidilir?

Ön Giriş: Caferağa Mahallesi. Neşet Ömer Sokak. 3C. (Migros Yanı) Kadıköy / İSTANBUL
Arka Giriş: Caferağa Mahallesi. Mühürdar Caddesi. No:60 (Namlı Market Yanı) Kadıköy / İSTANBUL

En Yakın Duraklar:İskele Camii 215 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

İskele – Kadıköy 251 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Kadiköy 275 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Kadıköy – Kadıköy 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Kadıköy 299 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Metro Hatları: M4.

Tren Hatları: MARMARAY.

Otobüs Hatları: 10E, 14B, 500A, 8A.

Vapur Hatları: EMINÖNÜ-KADIKÖY (METRO DURAĞI), KADIKÖY – BEŞIKTAŞ.

Minibüs / Dolmuş Hatları: KADIKÖY – TAKSIM

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı