Sevilen Şarkılarıyla Kıraç IF Performance Ataşehirde

Kıraç Kimdir ?

Rock müziğin sevilen müzisyeni Kıraç 1998 yılında ilk albümü Deli Düş piyasaya sürüldü. Dağların Kadını, Talihim Yok Bahtım Kara ve Ben Yolumu Bulurum şarkılarına klip çekti. Daha sonra Bir İstanbul Masalı, Zerda, Aliye,Binbir Gece ve Beyaz Gelincik gibi dizilerin müziğini yapan Kıraç müziğini geniş bir kitleye tanıttı.

Sevilen şarkıları ve sahne performansıyla Kıraç 13 Aralık Cuma günü IF Performance Ataşehirde sevenleriyle buluşacak. Sen de bu etkinliği kaçırmak istemiyorsan biletleri almak için acele etmelisin.

Bilet Fiyatları

Avantajlı Dönem 1. Kategori – 99.00 TL

Etkinlik Kuralları

– 18 Yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/YGGI8/TURKIYE/tr

IF Performance Ataşehir Sahnesine Nasıl Gidilir ?

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy‘den 13 numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar’dan Üsküdar-Ataşehir minibüslerine binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye‘den 13 numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • KartalMaltepePendik Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Yenisahra durağında ininiz. Buradan Kartal yönünündeki otobüs durağından 19E14ŞB numaralı otobüslerden birine aktarma yapınız. Atatürk Bulvarı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüryüş ile IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmeceBahçelievlerMecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak Ümraniye yönü otobüs durağından 13 numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu‘nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile 34AS‘ye binerek Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak  Ümraniye yönü otobüs durağından 13 numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüseaktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak Ümraniye yönü otobüs durağından 13 numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • BakırköyZeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme‘den Marmaraya binerek Üsküdar‘da ininiz. Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek metronun Altunizade durağında inip Millet Bahçesi çıkışından çıkınız. Otobübs durağından 13numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.
  • Taksim‘den 129T’ye binerek Millet Bahçesi’nde inerek buradan 13 numaralı otobüse binerek Mimar Sinan Camii durağında indiğinizde IF Performance Ataşehir’e ulaşabilirsiniz.

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayın.

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı