Sömestr Fest Teneffüs: Khontkar & Tuğkan & Vera

Khontkar Kimdir?

Gerçek ismi Onur Dinç olan Khontkar, MC Hammer ve Run DMC kasetleriyle hip-hop kültürünü tanıdı. Sanatçı ilk kayıtlarının yanı sıra ev stüdyosunu kurdu ve Türkiye’deki trap müziğin temellerini ekibiyle birlikte atmaya başladı. 2010 yılında “Crimeland” adında bir albüm yayınladı. Ancak yaptığı müzik Türkiye için yeni ve farklı bir tarz olmasından dolayı istediği ilgiyi göremedi. 2015 yılının başlarında “WHOISTHAT” adında İngilizce sözlerden oluşan bir EP yayınladı. Bunu, ilk defa dijital platformlarda yerini alacak olan LP’si “NOBODI” takip etti.

TUĞKAN KİMDİR?

Tuğkan çocukluğu boyunca futbolcu olma hayali kurarken, yaşadığı sakatlık sonucu futbola ara vermek zorunda kaldı ve evde gitar çalmayı öğrendi. İlk bestelerini de o dönemlerde yapmaya başladı.  Genç sanatçı, 2016 yılında amatör çalışmalarını sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladı ve YouTube’da geniş bir dinleyici kitlesine sahip oldu..

VERA KİMDİR?

İlk kurulduğunda Saydam adıyla tanına grup sonrasında isim değiştirdi. Mustafa Şarbak, Dünyacan Yılmaz ve Arel Koray Nalbant’a yeni katılan Canberk Karademir ile birlikte VERA kuruldu. Saydam, kurulduğu 2003 yılından itibaren, verilen konserlerle, yayınlanan demo albümlerle kendi kitlesini oluşturdu. Genç sanatçıların albümleri sırasıyla;

Saydam-1 Demo Albüm 2005 : 6 şarkı (4 beste, 2 cover) .
Saydam-2 Demo Albüm 2006 : 10 şarkı (tümü beste)
Syd Waters Demo Albüm 2006 : 8 şarkı (tümü beste) Mustafa Şarbak & Arel Koray Nalbant
Jazz Demoları 2005 : Dünyacan Yılmaz
Keşmekeş Demo Albüm : Canberk Karademir

Grup Üyeleri: Arel Koray Nalbant – vokal, gitar, şarkı yazarı.
Mustafa Şarbak – gitar, geri vokal
Dünyacan Yılmaz – bas, geri vokal
Canberk Karademir – davul

Sömestrda eğlenceli vakitler geçirmek için yer aramanıza gerek kalmadı. Khontkar, Tuğkan ve Vera 19 Ocak’ta Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.


Program:
16:45-17:45 Vera
18:00-19:00 Khontkar
19:30-21:00 Tuğkan

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem Bilet Fiyatları: Ayakta – 70.00 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Yaş sınırı yoktur.
– Kapı açılış saati 16:00’dır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZY814/ISTANBUL/tr

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler

Hayal Kahvesi Aqua Florya Nedir?

1992 senesinden günümüze kadar “canlı performans” denildiğinde akla gelen ilk mekân olarak karşımıza çıkan Hayal Kahvesi, kaliteli müziğin de adresi olarak biliniyor. Sunulan müzik ziyafetini sadece hafta sonlarıyla sınırlandırmayan Hayal Kahvesi, birbirinden başarılı sanatçı ve müzik gruplarını ağırlayarak gelen konuklara eşsiz bir müzik dinletisi sunma fırsatı buluyor. Florya’da bulunan şubesiyle İstanbullu müzik severler tarafından en bilinen mekânlardan biri haline gelmiştir.

Hayal Kahvesi Aqua Florya Nerde?

Yeşilköy Halkalı Cd.Şenlikköy Mahallesi, 34153

FLORYA / İstanbul

Nasıl Gidilir?

En Yakın Duraklar:

Florya / Florya Yönü 639 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

İstanbul Akvaryum 1 / Eminönü Yönü 997 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Tren Hatları: MARMARAY.

Otobüs Hatları: BN1BN3.

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı