VELET BEŞİKTAŞ SAHNESİNDE SEVENLERİYLE

Rap severlerin akın edeceği geceye sen de katıl! Velet 5 Şubat’ta IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Sen de bu müzik dolu anlar için hemen yerini almaya bak…

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/ZNQ38/TURKIYE/tr

Diğer etkinliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi twitter ve facebook hesaplarımızda takip edebilir ve aynı zamanda ana sayfamızdan mail üyesi olarak bildirim alabilirsiniz.

İyi eğlenceler

VELET KİMDİR?

Talip Gören nam-ı diğer Velet, özellikle Youtube üzerinden paylaştığı şarkılarıyla rap severlerin beğenisini kazanmıştır. Sanatçı özellikle seslendirdiği Beyin Lazım, Sabahı Bulmaz, Katliam 2 Verse, Uyan, Hara Lo, Leyli Lom ve Çatla isimli şarkıları ile büyük başarılara imza atmıştır. Çatla isimli şarkısı Youtube üzerinde milyonlarca kişi tarafından dinlenmiştir.

Bilet Fiyatları: 44.00 TL

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Kapı açılış saati : 20:00
– Konser saati : 22:00

IF Performance Hall Nedir?

IF Performance Hall; kaliteli, özgün iç mekân tasarımı ile ilk olarak Ankara’ da fark yaratmış bir projedir. “Gönül Adamları” tarafından 2005 yılında Ankara’ya özgün, yeni bir eğlence kültürü hedef alınarak oluşturulmuştur. “Müzik her şeyden önce bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır” sloganıyla hareket eden Gönül Adamları, yeni eğlence biçimini yaratmayı hedefliyor. Ayrıca Gönül Adamları’nın arkasında ne bir yüz, ne de kemiklerden oluşan bir vücut var; Gönül Adamları’nın arkasında “Fikir” var. Diyerek paranın veya rütbenin değil inandığın düşüncenin gerçekten seni sen yapabileceğini de bir kez daha kanıtlamış oluyor.

IF Performance Hall Beşiktaş Nerde?

Cihannüma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No:26 Beşiktaş (BKM Karşı Sokağı)

BEŞİKTAŞ / İstanbul

IF Performance Hall Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

IF Performance Hall’a En Yakın Duraklar:

Beşiktaş Meydan – Beşiktaş 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Beşiktaş B.Üniversite – Beşiktaş 252 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Metro Hatları: M2.

Otobüs Hatları: 129T, 29C, 29D.

Minibüs / Dolmuş Hatları: BOSTANCI – TAKSİM, KADIKÖY – TAKSİM

Yorum Yazın

Etkinlik Detayı